Firma

STOLMMAT to jedyny w Warszawie Salon Firmowy STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A., będący jednym z największych w Polsce producentów okien i drzwi wykonywanych z drewna lub PCV. Nasza owocna współpraca z producentem przekłada się na niezwykle atrakcyjne ceny jakie możemy zaoferować. Mogą Państwo także skorzystać z bogatego doświadczenia naszych pracowników, którzy gwarantują fachową pomoc techniczną.

Siedziba firmy STOLMMAT mieści się przy nowoczesnym centrum handlowym z materiałami budowlanymi na ul. Bartyckiej 20/24 w pawilonie 101D. To prawie 100m2 powierzchni, na której znajdą Państwo niezwykle bogaty asortyment drzwi i okien przeróżnego zastosowania. Nasze produkty są doskonałe nie tylko dla osób prywatnych, ale także dla firm i instytucji, a bogaty wybór gwarantuje dopasowanie produktów w pełni do własnych potrzeb.

Charakteryzuje nas indywidualne podejście do Klienta począwszy od etapu doradztwa przy doborze okien i drzwi pod względem funkcjonalnym oraz estetycznym, przez pomoc w zakresie wyboru szerokiego asortymentu dodatków i funkcji okiennych, a kończąc na bardzo profesjonalnej usłudze montażu u Klienta. Nasi Klienci mogą liczyć na rzetelną i szybką wycenę zamówienia, a także na profesjonalne doradztwo i pomoc przy kupnie przez odpowiednio wyszkolony personel. Cała kadra pracownicza przechodzi systematycznie specjalistyczne szkolenia, poprawiające ich kompetencje.

Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów z branży budowlanej (firm developerskich, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni) jak również Klientów indywidualnych.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress